Krantenkoppen

Vulkanologen waarschuwen voor vulkaanuitbarsting op IJsland in komende dagen

De IJslandse weerdienst acht het waarschijnlijk dat het de komende dagen tot een uitbarsting komt van de magmatunnel die zich al weken vormt onder het zuidwesten van het land. Dat heeft Kristín Jónsdóttir, het hoofd van de afdeling vulkanisme van de IJslandse weerdienst, vrijdag gezegd aan de openbare omroep RÚV.

Meer krantenkoppen in België

Ook Michelin toont zich enthousiast over La Rigue van Peter Goossens: “De kritiek heeft ons team sterker gemaakt”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Ook Michelin toont zich enthousiast over La Rigue van Peter Goossens: “De kritiek heeft ons team sterker gemaakt”

Goed nieuws voor Peter Goossens en zijn team van La Rigue in Knokke. Nadat Gault&Millau de luxebrasserie beloonde met 14,5/20, krijgt het restaurant nu ook een vermelding op de website van de Michelingids. “Dit doet natuurlijk deugd. We zijn altijd keihard blijven werken en hebben nu de juiste mensen op de juiste plaats”, zegt algemeen manager Yannick Bouts.
The post

Lees meer »
Kerk Reningelst krijgt verwarming op gas
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Kerk Reningelst krijgt verwarming op gas

Tijdens de gemeenteraad werd beslist de verwarmingsinstallatie in de kerk van Reningelst te vernieuwen. Tien jaar geleden werd daarvoor al een dossier opgemaakt.
The post Kerk Reningelst krijgt verwarming op gas appeared first on KW.be.

Lees meer »
Geena Lisa binnenkort even te horen bij Play Nostalgie: “Ik spring heel graag in dit radio-avontuur”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Geena Lisa binnenkort even te horen bij Play Nostalgie: “Ik spring heel graag in dit radio-avontuur”

De vaste waarde van Play Nostalgie op zaterdagochtend zal de komende twee weken even anders klinken. Geena Lisa vervangt namelijk Liesa Naert bij ‘Liesa en Larissa’. “Zijn we natuurlijk blij mee, omdat ze dat super gaat doen én omdat onze show nu eenmaal ‘Lisa & Larissa’ heet. Dat éne lettertje zal het verschil niet maken!”, klinkt het enthousiast bij Naert.

Lees meer »
Meisje (11) moet blazen nadat ze wordt aangereden op weg naar school: “Ook spoedarts had dit nog nooit meegemaakt”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Meisje (11) moet blazen nadat ze wordt aangereden op weg naar school: “Ook spoedarts had dit nog nooit meegemaakt”

Een 11-jarig meisje dat na een ongeval met haar fiets in Gentbrugge overgebracht werd naar het UZ Gent, moest op de spoedafdeling van de politie een alcohol- en drugstest ondergaan. “Wie heeft in godsnaam die wet opgesteld dat een 11-jarige op weg naar school weleens onder invloed zou kunnen zijn”, vraagt haar verbouwereerde vader zich af. We vroegen de Gentse

Lees meer »
Pano duikt in de vastgoedwereld van Knokke
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Pano duikt in de vastgoedwereld van Knokke

Knokke-Heist, sinds jaar en dag Vlaanderens meest mondaine gemeente. Maar vandaag is het niet al goud wat blinkt. Reportagemagazine Pano verdiept zich in de woelwateren de gemeente zich bevindt.
The post Pano duikt in de vastgoedwereld van Knokke appeared first on KW.be.

Lees meer »
Politiek getouwtrek over fusiegemeente Zwijndrecht, Beveren en Kruibeke: komt die bij Antwerpen of Oost-Vlaanderen?
VRT NWS
VRT NWS

Politiek getouwtrek over fusiegemeente Zwijndrecht, Beveren en Kruibeke: komt die bij Antwerpen of Oost-Vlaanderen?

Tot welke provincie zal de nieuwe fusiegemeente tussen Zwijndrecht, Beveren en Kruibeke behoren: Antwerpen of Oost-Vlaanderen? De vraag leidt tot veel discussie tussen de betrokken spelers. Voor Vlaams minister van binnenlands bestuur Gwendolyn Rutten (Open VLD) is het duidelijk: "Ik wil de mening van de inwoners respecteren, en zij verkiezen Oost-Vlaanderen."

Lees meer »
INTERVIEW. Thomas Vermaelen over ‘oude’ en ‘nieuwe’ Duivels en nieuw leven als jeugdcoach: “Mijn laatste maanden als prof waren echt verschrikkelijk”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

INTERVIEW. Thomas Vermaelen over ‘oude’ en ‘nieuwe’ Duivels en nieuw leven als jeugdcoach: “Mijn laatste maanden als prof waren echt verschrikkelijk”

Terwijl de ‘Nieuwe Lichting’ zich opmaakt voor de loting van het EK, bouwt hij gestaag aan zijn trainerscarrière. Voormalig Rode Duivel Thomas Vermaelen (38), in een gesprek met onze chef voetbal, over Leven & Werk & Vrienden. “Als ik Jan Vertonghen één advies zou mogen geven: ‘Blijf zo lang mogelijk voetballen.’ Hoe moeilijk het soms ook is met die pijntjes.”

Lees meer »