Krantenkoppen

De Fruitgarden uit Waardamme ontvangt award Ondernemen

Oostkamp: Naar aanleiding van de Dag van de ondernemer reikt 8020Blauw dit jaar haar award Ondernemen uit aan Greta Gyssels van de Fruitgarden in Waardamme.

De Fruitgarden is een warm familiebedrijf dat zich dagdagelijks inzet om haar klanten te verwennen. Greta Gyssels zorgt samen met drie van haar vijf kinderen in hun prachtige winkel in Waardamme voor verse groenten en fruit, maar ook voor vele zelfgemaakte producten, zoals sauzen, confituur, slaatjes en granola. De fruitgarden is ontstaan in 1986 als een bescheiden groente-en fruitzaak in de Hertsbergestraat.

“De Fruitgarden is een toonbeeld van vastberadenheid en ambitie geworden. Na enkele verhuizingen en een grootschalige investering drie jaar geleden, pronkt de winkel nu als een schitterend visitekaartje voor onze gemeente, waar talloze klanten met plezier komen winkelen. Onze Oostkampse ondernemers doen onze gemeente bruisen, ze zorgen voor werkgelegenheid, ze ondersteunen het lokale weefsel, ze geven schwung aan onze dorpskern en voorzien ons van onze nodige producten en diensten.”

“Om onze dankbaarheid te uiten hiervoor, kiezen we elk jaar een ondernemer die we graag in de spotlight zetten. Ons bestuur koos dit jaar voor De Fruitgarden uit Waardamme in de Kortrijksestraat 383”, weet Kristof Van Hoye te vertellen.

Bloemen en chocolade

Greta was zeer blij met deze award. “Het is altijd leuk om zo verrast te worden ‘s morgens vroeg. Met de fruitgarden trekken we volop de kaart van kwalitatieve en lokale producten in een mooi kader en een gezellige sfeer. Daarvoor werken we iedere dag zeer hard en worden onze inspanning gewaardeerd door onze klanten. Ik ben dan ook zeer blij met deze erkenning. We zullen onze award met veel trots ophangen in onze winkel”, besluit Greta Gyssels die naast de award ook een mooi boeket bloemen en een assortiment Oostkampse chocolade mocht in ontvangst nemen.

The post De Fruitgarden uit Waardamme ontvangt award Ondernemen is provided by KW.be.

Meer krantenkoppen in België

Francine en Marc zien woning al jaar uiteen scheuren “door al dat rijk volk dat hier appartementen wil zetten”
Het Nieuwsblad
Het Nieuwsblad

Francine en Marc zien woning al jaar uiteen scheuren “door al dat rijk volk dat hier appartementen wil zetten”

Exact een jaar geleden trokken Francine Vantorre (85) en Marc Fouquet (88) aan de alarmbel: hun rijwoning Knokke-Heist vertoonde langs alle kanten scheuren en barsten door een nabijgelegen bouwput. Wat blijkt? Vandaag is de situatie alleen maar érger geworden. Het ontluisterende relaas van een nieuwe rondleiding. “Kijk daar: die scheur had ik zelfs nog niet gezien.”

Lees meer »
Pakistaanse oud-premier Sharif vrijgesproken in corruptiezaak
Het Nieuwsblad
Het Nieuwsblad

Pakistaanse oud-premier Sharif vrijgesproken in corruptiezaak

Een Pakistaanse rechtbank heeft woensdag de veroordeling wegens corruptie van oud-premier Nawaz Sharif vernietigd. Mogelijk opent dit opnieuw de weg naar de politiek voor Sharif, die enkele jaren geleden na onthullingen in de ‘Panama Papers’ door het Pakistaanse Hooggerechtshof uit zijn functie werd ontzet. “Dankzij Allah”, zo reageerde Sharif na de rechtszaak.

Lees meer »
Vincent Mannaert stopt op het einde van dit seizoen als CEO bij Club Brugge
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Vincent Mannaert stopt op het einde van dit seizoen als CEO bij Club Brugge

Vincent Mannaert (49) is sinds maart 2011 CEO bij Club Brugge. Onder het bewind van het duo Verhaeghe-Mannaert en hun management groeide Club uit tot marktleider in België waarbij sportieve en economische resultaten hand in hand gingen.
The post Vincent Mannaert stopt op het einde van dit seizoen als CEO bij Club Brugge appeared first on KW.be.

Lees meer »
Restaurant Boîte in Sint-Idesbald is een van de nieuwkomers in Gault&Millau: “We zorgen voor een culinaire wereldreis op je bord”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Restaurant Boîte in Sint-Idesbald is een van de nieuwkomers in Gault&Millau: “We zorgen voor een culinaire wereldreis op je bord”

Boîte is een van de nieuwkomers in de nieuwe Gault&Millau met 12 op 20. Chef Hilde Stekelorum en gastheer Bernard Vandeputte baten sinds juni 2017 Boîte uit in de Oostendelaan in Sint-Idesbald.
The post Restaurant Boîte in Sint-Idesbald is een van de nieuwkomers in Gault&Millau: “We zorgen voor een culinaire wereldreis op je bord” appeared first on KW.be.

Lees meer »
Lore was 18 toen ze uit het leven probeerde te stappen: “Had je me toen gezegd hoe dolgelukkig ik nu ben, ik had je nooit geloofd”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Lore was 18 toen ze uit het leven probeerde te stappen: “Had je me toen gezegd hoe dolgelukkig ik nu ben, ik had je nooit geloofd”

Ze was net 18 jaar toen ze uit het leven probeerde te stappen. Maar 13 jaar later is Lore Vonck (31) gelukkiger dan ooit én helpt ze nabestaanden die geliefden verloren aan zelfdoding. Ze vertelt aan HLN hoe ze weer hoop vond nadat ze een lange, donkere periode geen uitweg meer zag: “Ik had weinig zelfvertrouwen. Verder studeren leek zinloos.

Lees meer »
Politiek getouwtrek over fusiegemeente Zwijndrecht, Beveren en Kruibeke: komt die bij Antwerpen of Oost-Vlaanderen?
VRT NWS
VRT NWS

Politiek getouwtrek over fusiegemeente Zwijndrecht, Beveren en Kruibeke: komt die bij Antwerpen of Oost-Vlaanderen?

Tot welke provincie zal de nieuwe fusiegemeente tussen Zwijndrecht, Beveren en Kruibeke behoren: Antwerpen of Oost-Vlaanderen? De vraag leidt tot veel discussie tussen de betrokken spelers. Voor Vlaams minister van binnenlands bestuur Gwendolyn Rutten (Open VLD) is het duidelijk: "Ik wil de mening van de inwoners respecteren, en zij verkiezen Oost-Vlaanderen."

Lees meer »
Pro Actief Oostende neemt niet deel aan de verkiezingen: “Verschillende redenen voor deze beslissing”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Pro Actief Oostende neemt niet deel aan de verkiezingen: “Verschillende redenen voor deze beslissing”

De partij Pro Actief Oostende neemt dan toch niet deel aan de gemeenteraadsverkiezingen van 2024. “Er zijn verschillende redenen voor deze beslissing”, zegt oprichter/voorzitter René Wyffels. Ze vormen zich om tot een burgerinitiatief.
The post Pro Actief Oostende neemt niet deel aan de verkiezingen: “Verschillende redenen voor deze beslissing” appeared first on KW.be.

Lees meer »