Krantenkoppen

‘Mijn sekstoys in het MoMa, dat is mijn ultieme doel’

07:30 Filip Arickx, de helft van het voormalige modekoppel A.F.Vandevorst, spreekt voor het eerst over zijn nieuwste project, Nightfall: een collectie sekstoys.

Meer krantenkoppen in België

Gentse burgemeester mengt zich uitzonderlijk en plant overleg met voor- en tegenstanders over mobiliteitsplan in Zwijnaarde 
VRT NWS
VRT NWS

Gentse burgemeester mengt zich uitzonderlijk en plant overleg met voor- en tegenstanders over mobiliteitsplan in Zwijnaarde 

In Gent organiseert burgemeester Mathias De Clercq (Open VLD) een overleg met voor- en tegenstanders van het wijkmobiliteitsplan in Zwijnaarde. Dat plan wacht al maanden op een uitvoering, er is uitstel door een reeks rechtszaken. Op het overleg wordt ook bevoegd schepen Filip Watteeuw (Groen) uitgenodigd. Het initiatief is opmerkelijk. "We moeten samen naar oplossingen zoeken", zegt De Clercq. De

Lees meer »
Jasper Steverlinck brengt oude en nieuwe nummers
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Jasper Steverlinck brengt oude en nieuwe nummers

In 2018 bracht Jasper Steverlinck zijn succesalbum Night Prayer uit, goed voor goud en enkele hits als Broken, Here’s To Love en So far Away From Me.
The post Jasper Steverlinck brengt oude en nieuwe nummers appeared first on KW.be.

Lees meer »
Spectaculaire start van staatsbezoek en sneeuwbal helpt bij fotomoment: Filip en Mathilde in Berlijn
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Spectaculaire start van staatsbezoek en sneeuwbal helpt bij fotomoment: Filip en Mathilde in Berlijn

Koning Filip (63) en koningin Mathilde (50) zijn aan hun driedaagse staatsbezoek aan Duitsland begonnen. En ze maakten meteen tijdens hun heenreis een spectaculaire entree, doordat hun vliegtuig werd begeleid door drie gevechtsvliegtuigen van het Duitse leger. In een koud en besneeuwd Berlijn ontmoetten ze schoolkinderen en poseerden ze bij de iconische Brandenburger Tor. Maar het perfecte plaatje leverde dat

Lees meer »
Meer dan helft van Belgische mensenrechtenorganisaties heeft te kampen met intimidatie en druk van buitenaf
Gazet van Antwerpen
Gazet van Antwerpen

Meer dan helft van Belgische mensenrechtenorganisaties heeft te kampen met intimidatie en druk van buitenaf

Meer dan de helft (55 procent) van de Belgische mensenrechtenorganisaties heeft te kampen met druk van buitenaf of intimidatie. Als gevolg daarvan gaan één op de zeven van deze organisaties zichzelf de mond snoeren of het discours aanpassen. Dat blijkt uit de eerste resultaten van een onderzoek van het Federale Instituut voor de Rechten van de Mens (FIRM).

Lees meer »
Gazaans jongetje schreeuwt het uit tegen journalist: “Ik heb mijn broertje vanonder het puin gehaald, begraaf mij maar mee met hem”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Gazaans jongetje schreeuwt het uit tegen journalist: “Ik heb mijn broertje vanonder het puin gehaald, begraaf mij maar mee met hem”

Mensen verzamelen zich aan het Al-Ahli Baptist-ziekenhuis in Gaza-Stad om rond de lichamen van hun naasten te rouwen alvorens de slachtoffers worden begraven. Ook de kleine Mohammed Khalid Shehta kwam om bij de Israëlische luchtaanvallen. Zijn broer Saaed is ontroostbaar: “Mijn lieve broertje, mijn vriendje! Waar is mijn mama?” Een omstaander verzekert hem dat ze Mohammed niet zullen begraven “alvorens

Lees meer »
Onthult ‘Familie’-acteur Yanni Bourguignon het einde van Cédric? “Het contract dat ik had is afgelopen”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Onthult ‘Familie’-acteur Yanni Bourguignon het einde van Cédric? “Het contract dat ik had is afgelopen”

De spektakel-musical ‘14-18′ keert volgende zomer terug en er is nieuw talent in te spotten. ‘Familie’-acteur Yanni Bourguignon en zanger Jérémie Vrielynck vervoegen de cast. Zij zijn te zien wanneer Jelle Cleymans en Jonas Van Geel de hoofdrollen Jan en Fons niet kunnen vertolken. Reporter Jarne hoort het duo uit over heel het gebeuren. Yanni bekent in het gesprek dat

Lees meer »
Genk op rand van uitschakeling, ook Union moet vol aan de bak: dit is de situatie van onze Belgische clubs in Europa
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Genk op rand van uitschakeling, ook Union moet vol aan de bak: dit is de situatie van onze Belgische clubs in Europa

Club Brugge en AA Gent overwinteren in de Conference League. Blauw-zwart is zelfs zo goed als zeker van groepswinst en ook de Buffalo’s hebben uitzicht op de eerste plek. Union en Racing Genk vergaat het minder goed, de Limburgers staan zelfs op de rand van de Europese uitschakeling. Een overzicht van de Belgische ploegen in de Europa League en Conference

Lees meer »
BoekenVoordeel heropent in de Lange-Steenstraat
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

BoekenVoordeel heropent in de Lange-Steenstraat

Na drie maanden is de boeken-, hobby en cadeauwinkel terug in het winkelwandelgebied van Kortrijk. Eerder zat BoekenVoordeel op -1 in winkelcentrum K in Kortrijk. “De eerste 100 klanten die voor 10 euro kopen, krijgen een pakje kerstkaarten”, zegt manager Pieter Gladinez (44).
The post BoekenVoordeel heropent in de Lange-Steenstraat appeared first on KW.be.

Lees meer »
Ook Michelin toont zich enthousiast over La Rigue van Peter Goossens: “De kritiek heeft ons team sterker gemaakt”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Ook Michelin toont zich enthousiast over La Rigue van Peter Goossens: “De kritiek heeft ons team sterker gemaakt”

Goed nieuws voor Peter Goossens en zijn team van La Rigue in Knokke. Nadat Gault&Millau de luxebrasserie beloonde met 14,5/20, krijgt het restaurant nu ook een vermelding op de website van de Michelingids. “Dit doet natuurlijk deugd. We zijn altijd keihard blijven werken en hebben nu de juiste mensen op de juiste plaats”, zegt algemeen manager Yannick Bouts.
The post

Lees meer »