Krantenkoppen

Ook mobiele flitscamera’s gaan lagere tolerantiemarge hanteren voor snelheidsboete

Sinds midden 2022 flitsen de vaste camera’s al strenger, maar vanaf volgend jaar wordt de tolerantiemarge bij snelheidsovertredingen ook voor mobiele flitscamera’s afgebouwd.  Volgens Het Laatste Nieuws onder meer om de staatskas te spijzen.

Meer krantenkoppen in België

Geslaagd eerste grootouderfeest bij Pinokio
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Geslaagd eerste grootouderfeest bij Pinokio

Naar aanleiding van zijn 35ste verjaardag heeft kinderdagverblijf Pinokio in Meulebeke vorige week woensdag voor het eerst een grootouderfeest georganiseerd.
The post Geslaagd eerste grootouderfeest bij Pinokio appeared first on KW.be.

Lees meer »
De U9 A van Scor Oostrozebeke
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

De U9 A van Scor Oostrozebeke

Op de foto zien we de U9 A van Scor Oostrozebeke. Zittend van links naar rechts herkennen we: Mathijs D’haene Schietgat, Lowie Desmet en Marcel Clapéron. Staand van links naar rechts herkennen we: Nolan Wolfcarius, Maxim Rysman, trainer Kevin Beke, Liam Desmet en Remi Clapéron. (WV/foto WV)
The post De U9 A van Scor Oostrozebeke appeared first on KW.be.

Lees meer »
Ook Michelin toont zich enthousiast over La Rigue van Peter Goossens: “De kritiek heeft ons team sterker gemaakt”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Ook Michelin toont zich enthousiast over La Rigue van Peter Goossens: “De kritiek heeft ons team sterker gemaakt”

Goed nieuws voor Peter Goossens en zijn team van La Rigue in Knokke. Nadat Gault&Millau de luxebrasserie beloonde met 14,5/20, krijgt het restaurant nu ook een vermelding op de website van de Michelingids. “Dit doet natuurlijk deugd. We zijn altijd keihard blijven werken en hebben nu de juiste mensen op de juiste plaats”, zegt algemeen manager Yannick Bouts.
The post

Lees meer »
Geslaagde speelgoedinzameling bij KWB
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Geslaagde speelgoedinzameling bij KWB

Niets dan gelukkige gezichten, naar aanleiding van de inzamelactie door de Ardooise KWB van speelgoed voor de kinderen in gezinnen die het minder breed hebben. ‘Voor ieder kind een Sint’ was de oproep waarmee nog bruikbaar speelgoed een tweede leven kreeg. Secretaris Koen Claus: “Deze solidariteitsactie is typisch in de werking van de KWB. We
The post Geslaagde speelgoedinzameling bij

Lees meer »
Ronny en Youro boden hulp bij kettingbotsing, maar werden zelf aangereden: “Die dag mogen we nooit vergeten”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Ronny en Youro boden hulp bij kettingbotsing, maar werden zelf aangereden: “Die dag mogen we nooit vergeten”

“Het was een rollercoaster van emoties.” Werviks burgemeester Youro Casier en z’n noodplanningsambtenaar Ronny Vantomme kwamen 10 jaar geleden als eersten bij de kettingbotsing op de A19 en werden er zelf aangereden. Nu woonden ze de herdenking bij. “Soms komt het trauma terug en word ik wakker van de beelden die ik toen zag.”
The post Ronny en Youro boden

Lees meer »
Nu is het definitief: kerncentrales blijven langer open. Wat is er beslist? En wat kost het aan de schatkist?
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Nu is het definitief: kerncentrales blijven langer open. Wat is er beslist? En wat kost het aan de schatkist?

Engie en de regeringstop zijn er definitief over uit wat nodig is om de kerncentrales tien jaar langer open te houden. Wat kwamen minister van Energie Tinne Van der Straeten (Groen) en de uitbater precies overeen? En zal dit u en mij werkelijk niks extra kosten, zoals de minister beweert? Energie-expert Joannes Laveyne (UGent) legt uit. De gevreesde black-out in

Lees meer »
Al 350 ontslagen bij Match en Smatch, rest wacht nog op koper
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Al 350 ontslagen bij Match en Smatch, rest wacht nog op koper

Bij de winkelketens Smatch en Match zijn ruim 350 personeelsleden hun baan kwijt. Dat zegt Cathérine Roisin van vakbond BBTK-SETCa. Op de administratieve hoofdzetel en in het logistieke depot moet iedereen afvloeien. De overige 338 werknemers van de laatste winkels kennen hun lot op 2 januari, de uiterste verkoopdatum.

Lees meer »
Verdiensten van afscheidnemend ceo Vincent Mannaert kunnen niet overschat worden: “Verhaeghe bracht met Mannaert de economie binnen”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Verdiensten van afscheidnemend ceo Vincent Mannaert kunnen niet overschat worden: “Verhaeghe bracht met Mannaert de economie binnen”

Algemeen manager Vincent Mannaert vertrekt eind dit seizoen na twaalf jaar bij Club Brugge. “Mannaert maakte van Club Brugge een echte business”, zegt sporteconoom Trudo Dejonghe. “Hij is de grondlegger van de moderne businessvoering in het professionele voetbal in België.” En zijn ex-coach Francky Dury over zijn sportieve verdiensten: “Ik zie het totaalplaatje en daar geef ik hem bijna 10

Lees meer »
Emma Plasschaert kandidaat-lid voor Atletencommissie IOC
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Emma Plasschaert kandidaat-lid voor Atletencommissie IOC

Zeilster Emma Plasschaert is een van de 32 kandidaten voor een zitje in de Atletencommissie van het Internationaal Olympisch Comité IOC, zo werd woensdag na afloop van het Uitvoerend Comité bekendgemaakt.
The post Emma Plasschaert kandidaat-lid voor Atletencommissie IOC appeared first on KW.be.

Lees meer »
Voka en Natuurpunt in debat: “Stel eindelijk een grens aan het protest tegen vergunningen” “Hoezo? Slechts 1% van de vergunningen komt voor de rechter”
Gazet van Antwerpen
Gazet van Antwerpen

Voka en Natuurpunt in debat: “Stel eindelijk een grens aan het protest tegen vergunningen” “Hoezo? Slechts 1% van de vergunningen komt voor de rechter”

Het Vlaams Parlement keurt deze maand het langverwachte stikstofdecreet goed. Daardoor zouden de Vlaamse natuurgebieden beter beschermd moeten worden en zouden bedrijven minder snel hun vergunning kunnen verliezen. Maar daarmee zijn zeker niet alle problemen opgelost. In een dubbelinterview met ondernemersorganisatie Alfaport-Voka en Natuurpunt blijkt dat er met het stikstofakkoord wel stappen vooruit zijn gezet, maar dat er nog steeds

Lees meer »
“We hebben al een naam voor een dochter”: Jolien en Brecht zijn na ‘Blind getrouwd’ nog steeds gelukkig samen
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

“We hebben al een naam voor een dochter”: Jolien en Brecht zijn na ‘Blind getrouwd’ nog steeds gelukkig samen

Ze zoeken samen naar een huis en hebben zelfs al een lijstje babynamen klaar. Brecht Heldenbergh (32) en Jolien De Neve (32) waren vanaf dag één het sprookjeskoppel in ‘Blind getrouwd’ en zijn dat een half jaar later nog. Dat vertellen ze in hun eerste interview nadat ze nu officieel als koppel mogen buitenkomen. Toch was er na de beslissing

Lees meer »