Krantenkoppen

Dit doet seksuoloog Chloé De Bie om gezond te blijven: “Met deze tip verbrand ik heel wat calorieën”

Ze worden geconfronteerd met ziekte en gezondheid, lichamelijk én mentaal. Maar wat doen artsen en psychologen zélf om gezond te blijven? En omgekeerd: wat zouden ze nooit doen? Vandaag: psycholoog en seksuoloog Chloé De Bie (34).

Meer krantenkoppen in België

DE INSIDER. De oliemagnaat die “het klimaat wil redden”: hoe geloofwaardig is de voorzitter van de klimaattop?
Gazet van Antwerpen
Gazet van Antwerpen

DE INSIDER. De oliemagnaat die “het klimaat wil redden”: hoe geloofwaardig is de voorzitter van de klimaattop?

“Een poppenkast”, noemt Vlaams minister Zuhal Demir de klimaattop in Dubai, die donderdag start. Maar Belgisch onderhandelaar Peter Wittoeck is het daar helemaal niet mee eens. Ondanks alle kritiek op Dubai en voorzitter sultan al-Jaber (een oliemagnaat, nota bene) heeft hij hoop. “De man heeft een dubbele pet. Maar er zijn redenen om aan te nemen dat hij dit niet

Lees meer »
Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”

KV Oostende lijkt de juiste cadans te hebben gevonden en kijkt zaterdagmiddag om 16 uur Club NXT in de ogen. De match wordt gespeeld op Schiervelde in Roeselare, slechts een paar minuten fietsen voor fysiektrainer Korneel Deceuninck. Al spreekt hij liever van ‘voetbalconditietrainer’. “Een coach zoveel mogelijk fitte spelers geven: dát is het doel van een goeie assistent.”
The post

Lees meer »
GO! Atheneum Avelgem zamelt geld in voor De Warmste Week met Studio Sympathico
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

GO! Atheneum Avelgem zamelt geld in voor De Warmste Week met Studio Sympathico

Op het GO! Atheneum in Avelgem werd er de voorbije weken een radioshow gemaakt ten voordele van De Warmste Week. Enkele leerkrachten zetten hun schouders onder het project. Iedere middagpauze maakten ze radio voor de hele school vanuit hun eigen ‘glazen huis’. De leerlingen konden zelf acties op poten zetten die ze dan mochten voorstellen op de radio voor hun

Lees meer »
Zestien West-Vlaamse verenigingen voortaan koninklijk
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Zestien West-Vlaamse verenigingen voortaan koninklijk

Woensdagavond overhandigde provinciegouverneur Carl Decaluwé in zijn ambtswoning op de Burg in Brugge ereplaketten aan zestien West-Vlaamse verenigingen die in 2023 de titel ‘Koninklijke Maatschappij’ toegekend kregen. Elke vereniging die minstens vijftig jaar bestaat kan daarvoor een aanvraag indienen bij het Koninklijk Paleis.
The post Zestien West-Vlaamse verenigingen voortaan koninklijk appeared first on KW.be.

Lees meer »
#iedereenwestvlaming
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

#iedereenwestvlaming

Vandaag Black Friday. Dan kan je mooie deals doen, maar let toch maar op of het écht wel zo interessant is…
The post #iedereenwestvlaming appeared first on KW.be.

Lees meer »
Tristan Bruynsteen verdwijnt tijdelijk uit gemeenteraad in Langemark-Poelkapelle
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Tristan Bruynsteen verdwijnt tijdelijk uit gemeenteraad in Langemark-Poelkapelle

Nu hij werkt in Brussel heeft Tristan Bruynsteen (23) het moeilijk om zijn mandaat in de gemeenteraad van Langemark-Poelkapelle te blijven volhouden. De Langemarkenaar zet tijdelijk een stapje opzij. Sabine Joye (N-VA) zal in die periode zijn zitje in de gemeenteraad warm houden.
The post Tristan Bruynsteen verdwijnt tijdelijk uit gemeenteraad in Langemark-Poelkapelle appeared first on KW.be.

Lees meer »
Maxime werkt als eerste Belg ooit mee aan vermaard ijshotel
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Maxime werkt als eerste Belg ooit mee aan vermaard ijshotel

Beeldhouwer Maxime Van Besien (30) uit De Haan is de eerste Belg die straks een suite mag realiseren uit sneeuw en ijs in het befaamde IJshotel in Zweden. Opvallend: hij werkt doorgaans vooral met hout en leerde beeldhouwen met ijs dankzij… YouTube. Momenteel is hij ook bezig aan een indrukwekkend werk in hooi en stro voor het Ensorjaar. “Ik droom

Lees meer »