Krantenkoppen

Opnieuw treinverkeer mogelijk tussen Oudenaarde en Kortrijk

Er is opnieuw treinverkeer mogelijk tussen Oudenaarde en Kortrijk in beide richtingen, kondigt Infrabel maandagochtend aan. Het treinverkeer was er sinds zaterdag onderbroken nadat een auto in Harelbeke op het spoor terechtkwam en er de seinkeet naast de overweg zwaar beschadigde.

De herstellingswerken door de technische ploegen van Infrabel namen het hele weekend in beslag. In een seinkeet zitten technische installaties die nodig zijn voor de bediening van het treinverkeer.

Vanaf maandagochtend kan het treinverkeer er normaal rijden zonder beperkingen, beklemtoont Infrabel.

The post Opnieuw treinverkeer mogelijk tussen Oudenaarde en Kortrijk is provided by KW.be.

Meer krantenkoppen in België

Omstreden adoptie van Alex (10) ook pijnlijk voor Crevits: Colombia kreeg duim omhoog ondanks zorgwekkende info op bureau van haar ambtenaren
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Omstreden adoptie van Alex (10) ook pijnlijk voor Crevits: Colombia kreeg duim omhoog ondanks zorgwekkende info op bureau van haar ambtenaren

Het Colombiaanse jongetje Alex (10) is vorig jaar naar Vlaanderen gehaald op basis van een omstreden adoptiedossier. Zo blijkt Alex nog een zus te hebben, maar dat wist de adoptiemoeder niet. Voor Hilde Crevits (CD&V) is de zaak extra pijnlijk. Onder haar toezicht kreeg Colombia begin dit jaar nog een uitstekende evaluatie voor adopties. Op het bureel van haar ambtenaren

Lees meer »
Ex-vrouw van seriedoder Michel Fourniret opnieuw voor assisen voor drie moorden: zal ze weer onverwachte onthullingen doen?
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Ex-vrouw van seriedoder Michel Fourniret opnieuw voor assisen voor drie moorden: zal ze weer onverwachte onthullingen doen?

Monique Olivier (75) – de ex-vrouw van de in 2021 overleden seriedoder Michel Fourniret (79) – staat vanaf vandaag voor assisen in het Franse departement Hauts-de-Seine, ten westen van Parijs. Ze wordt beschuldigd van medeplichtigheid aan het ontvoeren en doden van Estelle Mouzin in 2003, Joanna Parrish in 1990 en Marie-Angèle Domèce in 1988. Families van de slachtoffers hopen dat

Lees meer »
Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”

KV Oostende lijkt de juiste cadans te hebben gevonden en kijkt zaterdagmiddag om 16 uur Club NXT in de ogen. De match wordt gespeeld op Schiervelde in Roeselare, slechts een paar minuten fietsen voor fysiektrainer Korneel Deceuninck. Al spreekt hij liever van ‘voetbalconditietrainer’. “Een coach zoveel mogelijk fitte spelers geven: dát is het doel van een goeie assistent.”
The post

Lees meer »
Wettelijk samenwonen is vooral nadelig voor vrouwen
Gazet van Antwerpen
Gazet van Antwerpen

Wettelijk samenwonen is vooral nadelig voor vrouwen

Wie wettelijk samenwoont, is veel minder beschermd dan wie trouwt. Dat blijkt uit een nieuwe studie van de Vrije Universiteit Brussel en de Universiteit van Luik. “De economisch zwakkere – meestal de vrouw – staat bij een breuk echt nergens.”

Lees meer »
Zo fier als een gieter lost Hugo Sigal eerste solo-album: “Miguel Wiels waarschuwde me: niet alleen maar tristesse”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Zo fier als een gieter lost Hugo Sigal eerste solo-album: “Miguel Wiels waarschuwde me: niet alleen maar tristesse”

Ze gingen samen euthanasie plegen, of hij zou na haar dood sterven van verdriet. “Maar jamais dat ik ooit solo zou verdergaan.” En toch ligt Hugo Sigal vandaag in z’n eentje in de winkel. Een eerste soloplaat op zijn 76ste. “Als oude zot een platencontract krijgen: ik beleef mijn tweede jeugd”, vertelt hij. Meer ontdek je in een nieuwe Showbits.

Lees meer »
Met dr. Vincent Van Belleghem verliest AZ Groeninge Kortrijk een gedreven arts
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Met dr. Vincent Van Belleghem verliest AZ Groeninge Kortrijk een gedreven arts

Op zaterdag 2 december wordt in de Kortrijkse Sint-Maartenskerk afscheid genomen van dr. Vincent Van Belleghem, anesthesist en urgentiearts, die op zaterdag 25 november op 58-jarige leeftijd thuis in Rollegem na ziekte overleden is. Hij was meer dan 25 jaar verbonden aan het AZ Groeninge waar hij laatst diensthoofd was van de spoedafdeling.
The post Met dr. Vincent Van Belleghem

Lees meer »
West-Vlaams Ambassadeur én levende legende: “Maar ik blijf het liefst gewoon Emma”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

West-Vlaams Ambassadeur én levende legende: “Maar ik blijf het liefst gewoon Emma”

Op haar dertigste heeft Emma Meesseman al zoveel verwezenlijkt in het basket dat we al gerust de term ‘levende legende’ mogen gebruiken. De nuchtere en verbeten Ieperse mag dan ook volledig terecht de titel van West-Vlaams Ambassadeur aan haar al indrukwekkende palmares toevoegen.
The post West-Vlaams Ambassadeur én levende legende: “Maar ik blijf het liefst gewoon Emma” appeared first on

Lees meer »
Waalse vrouw krijgt celstraf nadat ze vier keer tabak stal in Colruyt
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Waalse vrouw krijgt celstraf nadat ze vier keer tabak stal in Colruyt

Een 24-jarige vrouw uit het Waalse La Louvière heeft vier maanden cel en 1.200 euro boete gekregen voor meerdere diefstallen in de Colruyt van Koksijde en Veurne. Telkens stopte de vrouw tabak en drank onder haar kledij.
The post Waalse vrouw krijgt celstraf nadat ze vier keer tabak stal in Colruyt appeared first on KW.be.

Lees meer »