Krantenkoppen

Sportminister Ben Weyts legt uit hoe verstandhouding tussen coaches Nina Derwael en Gymfed onherstelbaar beschadigd raakte

Als Vlaams sportminister Ben Weyts (N-VA) op de olympische stage verschijnt, dan is dat meestal om goed nieuws te verkondigen. En ook vandaag in Belek daagde hij met extra middelen op: de Vlaamse overheid trok het budget voor de topsport op van 28 naar 30 miljoen euro per jaar. En hij kwam ook terug op de breuk tussen de coaches van Nina Derwael en de Gymfed.

Meer krantenkoppen in België

Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”

KV Oostende lijkt de juiste cadans te hebben gevonden en kijkt zaterdagmiddag om 16 uur Club NXT in de ogen. De match wordt gespeeld op Schiervelde in Roeselare, slechts een paar minuten fietsen voor fysiektrainer Korneel Deceuninck. Al spreekt hij liever van ‘voetbalconditietrainer’. “Een coach zoveel mogelijk fitte spelers geven: dát is het doel van een goeie assistent.”
The post

Lees meer »
Meghan Markle heeft vrede gesloten met paparazzi: “Ze voelt zich duidelijk op haar gemak in hun aanwezigheid”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Meghan Markle heeft vrede gesloten met paparazzi: “Ze voelt zich duidelijk op haar gemak in hun aanwezigheid”

Meghan Markle (42), die zopas haar comeback in de entertainmentwereld aankondigde, heeft geen moeite meer met paparazzi. Dat terwijl ze naar eigen zeggen uit het VK vertrok om te ontsnappen aan de meedogenloze Britse media. Een lichaamstaalexpert bevestigt in ‘Mirror’ dat Meghan volledig op haar gemak lijkt, wanneer er fotografen opduiken op straat.

Lees meer »
Liliane Saint-Pierre moet nu wel luisteren naar haar arts: “Volgens de dokter heb ik enkele beroertes gehad”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Liliane Saint-Pierre moet nu wel luisteren naar haar arts: “Volgens de dokter heb ik enkele beroertes gehad”

‘Mij krijg je niet klein’. Zo heet de nieuwe single van Liliane Saint-Pierre (74). Het zijn toepasselijke woorden, want de zangeres kreeg al meerdere keren een kleine beroerte. Toch is ze niet van plan om het rustiger aan te gaan doen, vertelt ze in ‘TV Familie’. “Toen ik de diagnose hoorde, dacht ik meteen: ‘Dit is écht niet het moment’.”

Lees meer »
“We komen buiten met pruik en zonnebril”: slechts één koppel is na reünie nog samen in ‘Blind getrouwd’
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

“We komen buiten met pruik en zonnebril”: slechts één koppel is na reünie nog samen in ‘Blind getrouwd’

Het achtste seizoen van ‘Blind getrouwd’ levert uiteindelijk één koppel op. Zes maanden na hun ‘ja’-woord gaan Brecht en Jolien nog samen door het leven. “Ons gevoel is moeilijk te omschrijven”, glunderen ze. Alexander en Fleur namen emotioneel afscheid, Emile en Emma – die op het beslissingsmoment nog kozen om door te gaan – zijn inmiddels uit elkaar. “Het gaat

Lees meer »
Ooit beloftevolle speler bij Cercle Brugge, nu drie keer in amper een week voor de rechter voor diefstal, slagen en drugs
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Ooit beloftevolle speler bij Cercle Brugge, nu drie keer in amper een week voor de rechter voor diefstal, slagen en drugs

G.C. (27) uit Izegem heeft er een slechte periode opzitten. In die tijd pleegde hij het ene criminele feit na het andere. Dat bracht hem deze week maar liefst drie keer voor de rechter. Het gaat om feiten van slagen, diefstal én drugs. En zeggen dat de man ooit dichtbij een profcarrière bij Cercle Brugge zat.
The post Ooit beloftevolle

Lees meer »