Krantenkoppen

Man gewond nadat hij met wagen tegen geparkeerde oplegger knalt in Tielt

Langs de Ringlaan in Tielt gebeurde er dinsdagochtend omstreeks 8.15 uur een ernstig ongeval.

Een man reed er vanuit de richting Deinze naar Tielt toen het iets over de Ruiseleedsesteenweg verkeerd liep. De bestuurder week met zijn personenwagen plots uit naar rechts en knalde tegen een geparkeerde oplegger. De man geraakte bij het ongeval gewond, maar kon zelfstandig uit zijn wagen stappen. Hij werd overgebracht naar het ziekenhuis in Tielt.

Verkeershinder

De brandweer van Tielt kwam ter plaatse om het wegdek te reinigen. Zowel de wagen als de oplegger liepen serieuze schade op. De wagen moest getakeld worden. Door het ongeval was er een tijdlang lichte verkeershinder.

The post Man gewond nadat hij met wagen tegen geparkeerde oplegger knalt in Tielt is provided by KW.be.

Meer krantenkoppen in België

Politieagenten maken jacht op loslopend stokstaartje in Mol
VRT NWS
VRT NWS

Politieagenten maken jacht op loslopend stokstaartje in Mol

Enkele inwoners van Mol hebben een verdwaald stokstaartje gezien op straat, in de buurt van het station, en zetten daar beelden van op sociale media. Nadat het diertje was opgedoken op de parking van het politiecommissariaat, probeerden enkele agenten het tergeefs te vangen. Intussen bleek dat het stokstaartje was ontsnapt bij een privé-eigenaar.

Lees meer »
“Schumacher dacht dat ik hem wilde vermoorden”: eerste details bekend uit docu over F1-legende, die “meedogenloos kon zijn”
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

“Schumacher dacht dat ik hem wilde vermoorden”: eerste details bekend uit docu over F1-legende, die “meedogenloos kon zijn”

Het is nog een maand wachten op de nieuwe, vijfdelige documentaire over het leven van F1-legende Michael Schumacher (54). Toch raken nu al enkele details uit ‘Being Michael Schumacher’ bekend. Zo komt onder meer een bekende crash op Spa-Francorchamps, waarna ‘Schumi’ furieus door de pitstraat stormde, aan bod. “Michael dacht dat het een soort samenzwering was om hem te vermoorden.”

Lees meer »
Wout schrapt in zijn voorjaar en Remco gaat niet naar de Giro: dit weten we al over het programma van Van Aert en Evenepoel
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Wout schrapt in zijn voorjaar en Remco gaat niet naar de Giro: dit weten we al over het programma van Van Aert en Evenepoel

14 februari, Valentijnsdag, Volta ao Algarve. Vertrouwd terrein, bron van succes en dus ideaal voor Remco Evenepoel (23) om er het belangrijke wielerseizoen 2024 af te trappen. In functie van de Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix lijkt Wout van Aert (29) dan weer enkele koersen uit zijn voorjaar te zullen schrappen, waaronder één belangrijk Monument. Een blik op het voorlopige

Lees meer »
Oxfam-Wereldwinkel Kortrijk organiseert jaarlijkse Fair Trade geschenkenbeurs in JC Tranzit
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Oxfam-Wereldwinkel Kortrijk organiseert jaarlijkse Fair Trade geschenkenbeurs in JC Tranzit

In het weekend van 24 tot en met 26 november organiseert Oxfam-Wereldwinkel Kortrijk haar jaarlijkse Fair Trade geschenkenbeurs. Je vindt er allerhande Fair Trade cadeaus voor de eindejaarperiode. “Ook slaan we dit jaar de handen in elkaar met trouwe partners ter ere van onze 50ste verjaardag.”
The post Oxfam-Wereldwinkel Kortrijk organiseert jaarlijkse Fair Trade geschenkenbeurs in JC Tranzit appeared first

Lees meer »
Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Fysiektrainer KVO Korneel Deceuninck: “Onze spelers fit krijgen, dat is echt teamwork”

KV Oostende lijkt de juiste cadans te hebben gevonden en kijkt zaterdagmiddag om 16 uur Club NXT in de ogen. De match wordt gespeeld op Schiervelde in Roeselare, slechts een paar minuten fietsen voor fysiektrainer Korneel Deceuninck. Al spreekt hij liever van ‘voetbalconditietrainer’. “Een coach zoveel mogelijk fitte spelers geven: dát is het doel van een goeie assistent.”
The post

Lees meer »
Honderden betogen in Utrecht tegen verkiezingszege Wilders: “PVV, weg ermee”
Gazet van Antwerpen
Gazet van Antwerpen

Honderden betogen in Utrecht tegen verkiezingszege Wilders: “PVV, weg ermee”

Ongeveer vierhonderd mensen voerden donderdagavond protest op het Stadhuisplein in Utrecht tegen de verkiezingsuitslag waarbij de PVV van Geert Wilders met afstand de grootste is geworden. Op de bijeenkomst die georganiseerd werd door de linkse beweging Antifa waren ook zo’n vijftig tegendemonstranten afgekomen. Volgens de politie ging het om de harde kern van FC Utrecht. De politie hield beide groepen

Lees meer »
Jonge Belgische start-up weet raad met cannabis voor hond, kat en paard
Het Laatste Nieuws
Het Laatste Nieuws

Jonge Belgische start-up weet raad met cannabis voor hond, kat en paard

Cannabis voor je trouwe viervoeter? In de VS druppelen hondenbaasjes al langer helende olie in de brokken van hun huisdier. Nu heeft ook een Belgische start-up zijn CBD voor honden, katten en paarden gelanceerd. Wat doet het precies met je huisdier? Werkt het écht? En maakt het je dier niet verslaafd? “Je gaat mijn hond toch geen drugs geven?”, krijgt

Lees meer »
Aanrijding tussen wagen en vrachtwagen op kruispunt in Pittem: vrouwelijke bestuurster zwaargewond afgevoerd
Krant van West-Vlaanderen
Krant van West-Vlaanderen

Aanrijding tussen wagen en vrachtwagen op kruispunt in Pittem: vrouwelijke bestuurster zwaargewond afgevoerd

Op het kruispunt van de Robert Depaepelaan en de Brugsesteenweg, aan de Rysselende Molen in Pittem, kwam het dinsdagochtend tot een zware aanrijding tussen een personenwagen en een vrachtwagen. De bestuurster van de personenwagen geraakte bij het ongeval zwaargewond. De brandweer moest haar bevrijden uit haar voertuig. Door het ongeval was er een tijdlang serieuze verkeershinder.
The post Aanrijding tussen

Lees meer »